Talep Satış Teslim

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Emeklilere Özel

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Projesi kapsamında inşa ettirilen ve kuraya kalan 281 adet emekli vatandaşlarımız için ‘’ Konut Belirleme Kurası’’ 776 adet konut için “ Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası ”, 26 Nisan 2017 tarihinde Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda saat 11:00’da gerçekleştirilecektir.

Afyon Merkez Zafer Mahallesi Emekli Grubu Konut Projesi ‘’ Konut Belirleme Kura Çekilişi ’’  26 Nisan 2017 Çarşamba günü gerçekleştirilecektir. (Kura yeri ve saati daha sonra ilan edilecektir.) 
    Konutları belirlenen Emekli vatandaşlarımız, 03 – 21 Temmuz 2017 tarihleri arasında T. Halk Bankası Kocatepe Şubesine giderek, %12 peşinat 180 ay vade veya %20 peşinat 240 ay vade alternatiflerinden birini seçecek ve peşinatlarını yatırarak sözleşmelerini imzalayacaklardır. Konutların taksit ödemeleri, konut teslimini takip eden ay başlayacaktır. 
    Afyon Merkez Zafer Mahallesi Emekli Projesi kapsamında hak sahibi olanlardan, TOKİ’den konut satın alanlar ( devir etseler dahi ), bağımsız meskeni olanlar ve eşi üzerine bağımsız meskeni olanların hak sahiplikleri iptal edilmiştir.


Satış Fiyatları   
Emekli Hak Sahipleri  
Hak Sahipliği İptal Edilenler   
İade Edenler  
 
Planlar

B1 Tipi Kat Planı

Vaziyet Planı