ONLINE TAKSİT SORGULAMA

Satışlar

Gaziantep Şahinbey Güzelvadi Emeklilere Özel

Gaziantep Şahinbey Güzelvadi 247 adet konut projesinde Emekliler için satışa sunulan 20 adet konuttan kalan 8 adet konutun Yedek hak sahiplerine KONUT SEÇİM PROGRAMI kapsamında 04.05.2017 tarihinde T.Halk Bankası A.Ş Karataş Şb. nezdinde satış sözleşmesi imzalattırılacaktır. Yedek Konut alıcıları Satış Sözleşmesi imzalama işlemlerini Konut Seçim Programı çerçevesinde 1.yedekten ve belirtilen saat başlamak üzere yapacaklardır.         

Kalan Konutların Satış Fiyatları 
Yedekler İçin Sözleşme İmzalama İşlemleri Programı  

Kura Sonuçları 
 
Kuraya Katılacaklar Listesi 
Başvurusu İptal Edilenler 

Gaziantep Şahinbey Güzelvadi 247 adet konut projesi kapsamında sadece Emeklilere özel olarak  05-14 Nisan 2017 arasında satışa sunulan 20 adet konut için  yapılacak başvuru sırasında belge istenmeksizin BEYANA göre Başvuru alınacaktır. Ancak, 21 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan “ Hak sahipliği ve konut belirleme “  kurası sonrası   hak sahibi olan Emeklilerin Banka nezdinde Satış Sözleşmesi imzalayabilmeleri için  Emekli olduklarına dair bilgi ve belgeleri yetkili bankaya ibraz etmek zorundadırlar. Satış sözleşmesi imzalanması sırasında Emekli olduğunu belgelemeyenlerin hak sahipliği iptal edilecektir.     

İdaremizce Gaziantep Şahinbey Güzelvadi 247 Adet Konut Projesi kapsamında inşa ettirilmekte olan konutlardan 20 adedi 05 - 14  Nisan 2017 tarihleri arasında, T.Halk Bankası A.Ş.’nin Gaziantep İli Şubeleri aracılığında, Kuralı Satış Yöntemi ile ekte yer alan başvuru şartlarına göre  Emekli Vatandaşlarımız için satışa sunulmuştur.

Başvuru sayısı konut sayısından fazla olur ise 21 Nisan 2017 tarihinde noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.    

Satış Duyurusu / Ön Bilgilendirme Formu  

 


Planlar

B1 Tipi (2+1) Kat Planı

Vaziyet Planı