Talep Satış Teslim

Gaziantep Şehitkamil Emeklilere Özel

Gaziantep Şehitkamil 466 Konut Projesi kapsamında emekli vatandaşlarımız için satışa sunulan 103 adet konut için, satışa sunulan konut adedinden fazla başvuru alınması sebebiyle, 21 Nisan 2017 tarihinde çekilen kura neticesinde Asil Hak Sahibi olan katılımcılara 02 Mayıs - 12 Mayıs 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Gaziantep Gazi Muhtar Paşa Şubesi’nde satış sözleşmesi imzalatılacaktır.
Dönem sonunda konut kalması durumunda, çekiliş sırası dikkate alınarak Yedek Hak Sahipleri için sözleşme imzalama programı yapılacak ve ilan edilecektir.

Asil Hak Sahipleri 

Gaziantep Şehitkamil 466 Konut Projesi kapsamında emekliler için kuralı satış yöntemi ile satışa sunulan 103 adet konut için 21 Nisan 2017 tarihinde “Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası” çekilmiştir.

Kura Sonuçları 
 

Önemli Uyarı: Emeklilerden konut başvurusunda talep edilen, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak emekli kimlik belgesi veya emekli olduğunu gösteren belge, başvuruda kolaylık sağlamak amacıyla satış sözleşmesi imzalama aşamasında talep edilecektir.   

Gaziantep Şehitkamil 466 Konut Projesi kapsamında emekliler için kuralı satış yöntemi ile satışa sunulan 103 adet konut için 30 Mart - 14 Nisan 2017 tarihleri arasında 986 adet geçerli başvuru alınmıştır.

Satışa sunulan konut adedinden fazla başvuru alındığından 21 Nisan 2017 tarihinde, Şahinbey Belediyesine ait Büyük Salonda, saat 09:30'da “Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası” çekilecektir.

Başvuru Listesi
Satış Duyurusu / Ön Bilgilendirme Formu  
Satış Fiyatları 

Planlar

B1 Tipi (2+1) Kat Planı

Vaziyet Planı